פעילות החברה

תיווך יעוץ וליווי ביבוא אישי של רכבים:

חברת דרים קארס הינה מתווך מורשה משרד התחבורה אשר עובדת באישור וברישיון ממשרד התחבורה, ומהחברות הראשונות בארץ לקבל היתר זה ממשרד התחבורה,

כחלק מרפורמת רישוי שירותים ומקצועות בענף הרכב שנכנס לתוקף בשנת 2016 .

מישור זה מאפשר לכל אזרח ישראלי לייבא רכבים חדשים ומשומשים עד 24 חודשים או רכבי אספנות 30 שנה ומטה.

מטרת היבוא אישי היא בחירת רכבים אשר מותאמים לכל לקוח באופן אישי תוך דגש על רמות גימור ואיכויות שלא ניתן למצוא ברכבים שנמכרים בארץ באופן סדיר בנוסף הבאת רכבים ביבוא אישי חוסכת את כל פערי התיווך של היבואנים בארץ וכך מוזילה משמעותית את מחיר הרכב.

מכירת רכבים חדשים:

חברתינו מתמחה במכירת רכבים חדשים  לפי מפרט אינדיבידואלי כולל בניה אישית עם הלקוח את רכב חלומותיו וליווי הלקוח מתחילת יצור הרכב ועד לעליית הרכב לארץ ורישומו.

טריד אין, מכירת רכבים משומשים:

לחברה מלאי רכבים חדשים ומשומשים אשר מוצג באולם תצוגה יוקרתי אשר ממוקם בלב ת"א ברחוב חומה ומגדל 5, הרכבים זמינים למכירה מידית במקום כמוכן מלאי זה מתחדש ללא הרף על בסיס שבועי. בנוסף אנחנו מסייעים ללקוחותינו אשר מעוניינים למכור את רכביהם

בהצגה פירסום שיווק וניהול משא ומתן עבורם עד למכירת הרכב.

יבוא ומכירת חלקים ואביזרים לרכב:

חברת דרים קארס הינה יבואנית של חלקים אשר עובדת ברישיון ובאישור משרד התחבורה, חברתנו מייבא אך ורק את החלקים והמוצרים הכי איכותיים שקיימים בשוק תוך דגש מיוחד על איכות וטיב המוצר

אנחנו יבואנים מורשים של כל מותגי החלקים  האביזרים והשיפורים המובילים בעולם הרכב.

שיפורים ואבזור מיוחד:

שיפור ואיבזור אינדיבידואלי לפי דרישת הלקוח, בניה של קיטים, אביזרים ,גנטים, מיוחדים ואקזוטיים אשר מבליטים ומייחדים את הרכב ,עיצוב פנים הרכב ומושבי עור בהזמנה אישית , בנוסף מחלקת הטיוניג והפרפורמנס שלנו מתמחה בהוספת כ"ס  וקג"מ לרכבים, התקנת צנרת בבניה אישית של החברות המובילות בעולם.

מולטימדיה שידרוג ופתיחת מערכות המולטימדיה כולל התקנה של carplay, waze, ועוד מגוון רחב של אפליקציות ותכנים, כמוכן גיור המערכות המקוריות לעבודה בארץ(רדיו, TV).

מימון:

לחברתנו מגוון רחב של מסלולי מימון בנקאים וחוץ בנקאים אשר מקלים על הלקוח לרכישת הרכב. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם הבנקים וחברות המימון המובילות בארץ כדי לתת את התנאי הטובים ביותר ללקוחותינו.

Call Now Button
נגישות
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram