מה קונים ביבוא אישי רכבי יוקרה ?

כאשר ניגשים לבחירת רכב ביבוא אישי רכבי יוקרה יש לקחת בחשבון את ההיבטים החוקיים שבעניין, לוודא שרכב היוקרה שעליו אתם חולמים הוא מאושר על פי חוק. מבחינה חוקית מותר לייבא ביבוא אישי רכבי יוקרה מכוניות נוסעים ורכב מסחרי קל, שמשקלן לא עולה על 3.5 טון. כאשר מכוניות אלה יכולות להיות הן חדשות, והן משומשות עד שנתיים.

ניתן לחלק את הדגמים המותרים ביבוא אישי רכבי יוקרה לשני סוגים: הסוג הראשון הוא דגם שמיובא לארץ על ידי היבואנים הרשמיים, לדוגמא: ג'יפ "גרנד צ'ירוקי". סוג הדגמים השני המותר ביבוא אישי, הם גם כאלו שיצרן הרכב שלהם מיוצג בארץ למרות שהדגם עצמו לא מיובא באופן סדיר, לדוגמא: פורד "מוסטאנג".

בנוסף למוסטאנג, רבים מייבאים ביבוא אישי רכבי יוקרה כמו: טויוטה "סקויה", טיוטה  "קאמרי" היברידית, קאדילק "אקסלייד" ועוד. המשותף לכל הדגמים הללו שהם מסוג הדגמים הראשון אינם מיובאים לארץ באופן סדיר ורשמי על ידי יבואנים, אלא רק היצרן שלהם מיוצג בארץ.

מתוך הנתונים עולה כי שיבוא אישי רכבי יוקרה הופך להיות נפוץ יותר ויותר ואף לנגוס משמעותית ביבוא הרשמי. כך לדוגמא: סובארו טרייבקה שיובאו מדגם זה 99 מכוניות באמצעות יבוא אישי, לעומת 74 מכוניות דרך היבואן הרשמי באופן מסודר. דגם זה הוא רק מייצג, אך ניתן להבחין בתופעה בדגמים רבים נוספים.

עוד עולה מנתוני השטח כי הרוב המוחלט של המכוניות שמיובאות לארץ ביבוא אישי רכבי יוקרה הן משומשות ולא חדשות, בגלל מחירן הנמוך יותר. כך שמכונית חלומותיכם אותה אתם מעוניינים לייבא ביבוא אישי רכבי יוקרה, תצטרך להתחרות רק מול מכוניות משומשות.

כאשר ניגשים לקניית מכונית יוקרה באמצעות יבוא  אישי רכבי יוקרה, חשוב להיות בקי ולהתמצא בתהליך על כל פרטיו, מעבר לברור הדגם אותו אתם מעוניינים לייבא. מסיבה זו מומלץ בכל פה לסור או אך ליצור קשר טלפונית עם סוכנות ליבוא אישי רכבי יוקרה הבקיאה בכל התהליך. הסוכנות תדע לספק לכם את המידע הנחוץ בכל הקשור להשגת המסמכים או הרישיונות שעליכם להמציא, ותייצג אתכם כנדרש מול הרשויות והגורמים הרלוונטיים המעורבים בתהליך.

בעזרת סוכנות אמינה ומקצועית הדרך שלכם ליבוא אישי רכבי יוקרה חלומיים הופכת להיות קלה מתמיד!

מתי כדאי לבצע יבוא אישי רכבי יוקרה ?
PREVIOUS POST
למי כדאי ליבוא רכבי יוקרה?
NEXT POST