איך מתבצע יבוא אישי רכבי יוקרה ?

רכישת רכבי יוקרה באמצעות יבוא אישי נחשב במשך השנים לחלום רחוק ולא מציאותי שלא ניתן למימוש. בשנים האחרונות, באמצעות תהליך יבוא אישי רכבי יוקרה הפך החלום של רכב מנהלים יוקרתי או כל רכב אחר להיות מציאותי יותר מתמיד. יבוא אישי רכבי יוקרה באמצעות סוכנות הופך את התענוג שברכב יוקרה להיות בהישג יד, ולא רק לעשירים בלבד.

באמצעות סוכנות העוסקות ביבוא אישי רכבי יוקרה כל מכונית ניתנת להשגה. זאת בהתאם לחוק מדינת ישראל לרכוש רכבי יוקרה ממדינות מסוימות ובהגבלת של עד שתי מכוניות בשנה לשימוש אישי בלבד. היתרון הוא שבאמצעות תהליך יבוא אישי רכבי יוקרה ניתן להשיג מכוניות יוקרה בדגמים נדירים שלא מוצעים על ידי היבואנים של יצרני הרכב השונים. בהתאם לכך, גם רמות האבזור של אותם רכבים הן רבות ומגוונות.

בכל הנושא של יבוא אישי רכבי יוקרה חשוב להבין כי חלקם הגדול של היבואנים בארץ גורפים לכיסם רווח משמעותי על כל מכירה של רכב. באמצעות תהליך של יבואי אישי רכבי יוקרה, חוסכים את העלות הגבוהה שמשלמים לאותם יבואנים, כיוון שרכישת הרכב מתבצעת בצורה אישית. למעשה, כאשר מדובר על רכב משפחתי הפערים אינם גדולים כל כך, אך כאשר מדובר על יבוא אישי רכבי יוקרה שמחירה הוא בסביבות חצי מיליון, הרי שניתן לחסוך ברכישה כזו אף מאות אלפי שקלים בהשוואה לרכישה דרך יבואן.

מעבר לחיסכון המשמעותי במחיר, כאשר מבצעים רכישה ביבוא אישי רכבי יוקרה באמצעות סוכנות, תהליך היבוא הופך להיות קל ובטוח. הסוכנות מסייעת ללקוח החל משלב בחירת הדגם הייחודי ועד להבאתו לארץ והעלאתו על כבישי הארץ . היא עומדת מול כל הגורמים המעורבים בתהליך היבוא ומייצגת את הלקוח הן בארץ והן בחו"ל. כמו כן הסוכנות מסייעת ללקוח בכל תהליכי הבירוקרטיה המייגעים הן בארץ והן במקום רכישת הרכב, דואגת לביטוחים המתאימים ולתשלומים השונים. כמו כן הסוכנות מציעה שירותי מימון לעלויות היבוא.

באמצעות סוכנות המסייעת בהליך יבוא אישי רכבי יוקרה, הרכב היוקרתי והנכסף הופך להיות בהישג יד. כאשר התהליך כולו נעשה במקצועיות מקסימלית, מתוך הבנה והתאמה לטעמו, לדרישותיו ולצרכיו של הלקוח.

מי יכול לייבא רכב ביבוא אישי ?
PREVIOUS POST
איך להוציא רישיון ל רכב ביבוא אישי ?
NEXT POST