כלי הרכב שלנו הוא אחד הפרטים החשובים והמרכזיים ביותר בחיינו. אם נודה באמת, לרוב אנחנו מתקשים לתפקד בלעדיו. בזכותו אנחנו מגיעים למשרד בזמן, נוסעים לחופשות עם הילדים או יוצאים לאירועים משפחתיים ולבילויים עם חברים. אלא שגם המכונית זקוקה להחלפה מפעם לפעם, מה שמעורר את התהייה איך אפשר לממן רכב חדש (או משומש) מדי כמה שנים. אם אתם חוששים משום שאין לכם הון עצמי מספק אתם יכולים להיות רגועים. גם בלעדיו תוכלו להחליף את הרכב המקרטע בדגם קצת יותר חדש והרבה יותר מפנק. איך בדיוק? התשובה לפניכם.

פתרונות מימון לרכב משומש

באופן כללי קיימים היום לא מעט פתרונות מימון לרכב יד שנייה או לרכב חדש לחלוטין. בפשטות, מכונית יד שנייה תעלה לכם ממילא מעט פחות בהשוואה לדגם חדש שמגיע הישר מהמפעל. עם זאת, פתרון מימון הולם יאפשר לכם להתמודד גם עם העלות הזו. במקרים רבים תוכלו לשלם מקדמה מסוימת, על פי המצב הכלכלי הנוכחי שלכם כמובן. יתרת הסכום תחולק במספר תשלומים לפי בחירתכם ומדי חודש תשלמו את הסכום הקבוע הזה. לחלופין, אם הרכב הנוכחי קרס במפתיע ואתם זקוקים לפתרון מהיר כבר עכשיו, למרות שאין לכם כל הון התחלתי לצורך המשימה, תוכלו לקבל גם מימון מלא. אין ספק שעם שיטות יעילות כל כך נעשה הרבה יותר לקנות היום רכב.

מימון גם לרכב חדש יותר

אם השאיפה שלכם היא לקנות מכונית חדשה, עם ריח חדש וניילונים שצריך לקלף מהמושבים, פתרונות מימון יכולים לסייע גם לכם. חשוב לזכור שרכב חדש לחלוטין יעלה לכם קצת יותר, אבל זו בהחלט לא מגבלה שצריך לעצור אותנו. באופן כללי תוכלו לפנות גם לבנק לקבלת הלוואה על מלוא הסכום (או על חלקו), אבל לרוב מומלץ לבחון אפשרות חלופית. נכון, הבנק יוכל להציע תנאים לא רעים בכלל, ויש לכך יתרונות, אבל במקרים רבים ההלוואה על הרכב תקשה עליכם לקבל הלוואה נוספת אם תזדקקו לשיפוץ הבית, למימון החתונה של הילד או לצורך תשלום על לימודי השכלה גבוהה, למשל. פתרונות מימון חיצוניים חוסכים את הדילמות הללו בקלות רבה. אם כן, תהא הבחירה שלכם אשר תהא, אין ספק שתוכלו לקבל כל החלטה שבה תבחרו, לרכוש כל מכונית חדשה או ישנה, וליהנות ממנה גם אם לא זכרתם לחסוך לאורך השנים למען הרגע הזה. הפתרון הזה פשוט הרבה יותר.

עוד מידע חיוני ביבוא אישי של רכבים, כדאי לקרוא:


שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

תוכן ההודעה

יש להזין קוד אימות בבקשה:
captcha